سوالات متداول

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ آلفا

سلام ، به احتمال زیاد چیپ گرافیک دستگاه شما دچار مشکلی شده که باعث ازبین رفتن تصویر دستگاه شما شده است . شما میتوانید دستگاه خود را به مجموعه ی ما ارسال کنید و اجازه دهید تا کارشناسان ما دستگاه شما را تست کنند و پس از تست ، با شما تماس گرفته شده و اعلام هزینه و مشکل میشود که در صورت تمایل مشکل شما برطرف شده و در غیر این صورت دستگاه بدون دریافت هیچ هزینه ای به شما تحویل داده می شود .

سلام ، دوست عزیز آب خوردگی باعث آسیب دیدگی قطعات روی برد لپ تاپت میشه ، و یا اینکه میتونه به یکی از اقسام لپ تاپت مثله کیبوردت آسیب زده باشه و اون آسیب از روشن شدن دستگاهت جلوگیری کنه ، بهترین کار اینه که دستگاهت باز بشه و پس از چند مرحله تست ، مشکل دستگاهت مشخص بشه و به شما توصیه میکنم که دستگاهتو پیش یک مجموعه ی معتبر ببری تا مشکل را برطرف کنند .

سلام خدمت شما کاربر گرامی ، LCD دستگاه شما دچار پیکسل سوختگی شده است  مهندسان ما میتوانند LCD شما را تعمیر کنند ، ولی توصیه ی ما به شما این است که برای دستگاه خود صفحه نمایشگر جدیدی تهیه فرمایید چرا که تعمیر این قطعه از نظر ما صرفه ی اقتصادی برای شما نداره و ممکنه در آینده دوباره برایتان مشکل ساز بشه ، ولی با تعویض صفحه نمایشگر ، مشکلی برای دستگاه شما رخ نخواهد داد . البته توجه داشته باشید که باید از دستگاه خود به خوبی مراقبت کنید .

سلام ، دستگاه شما به خاطر اینکه قدیمیه و همچنین کارت گرافیک قدیمی روش تعبیه شده ، به سختی میشه درایورش رو پیدا کرد ، علاوه بر اون پس از نصب ویندوز ، و نصب صحیح درایور کارت گرافیک باید به قسمت رجیستری دستگاه خود مراجعه کنید و در پوشه ای با مشخصات خاصی ، کد F800 را به F008 تغییر دهید تا مشکل دستگاه شما برطرف بشه . در این قسمت نام پوشه رو نمیتونم بگم چونکه برای هر دستگاهی فرق میکنه ، شما میتوانید با مشاورین ما تماس برقرار کنید تا دقیق راهنماییتون کنن .

دوست عزیز سلام ، بله ، این مجموعه با در اختیار داشتن دستگاه BGA ماشین و همچنین علم تعویض ، ریبال و ریووک چیپ ، تمامی چیپ های موجود بر روی دستگاه ها را تعویض و یا ریبال کند . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه کنید .

سلام  ، توجه داشته باشید ، قاب لپ تاپ شما میتونه با جوش پلاستیک درست بشه ، البته قاب نوش رو هم موجود داریم ، ولی میتونید با صرف هزینه ی کمتری ، قاب دستگاه خودتون رو درست کنید . ما توانایی این رو داریم که هر قابی رو قالب سازی کرده و قسمت شکسته شده را بازسازی کنیم .

سلام ، دوست عزیز کندی سیستم شما میتونه شامل دوقسمت بشه ، یکی نرم افزاری و دیگری سخت افزاری ، وقتی شما میگید که اتفاق خاصی برای دستگاه شما رخ نداده ، یعنی دستگاه شما دارای مشکل نرم افزاری و به احتمال زیاد با نصب ویندوز جدید بر روی دستگاه خود به طور صحیح میتونید مشکل را برطرف کنید ، اگر که پس از نصب ویندوز مشکل برطرف نشد باید به سراغ قسمت سخت افزاری بروید و در آن قسمت جویای مشکل باشید .

سلام ، باید به اطلاعتون برسونم که این مجموعه تا 99% بایوس ها را در حافظه ی خود موجود دارد و بانک اطلاعاتی بزرگی از بایوس ها را در اختیار دارد و همچنین با تجهیزاتی که در این مجموعه موجود است ، میتوانیم انواع بایوس ها و IC ها را پروگرام کنیم .

سلام، دوست عزیز باید دستگاهت باز بشه و تست بشه ، ولی به احتمال زیاد مشکل از SB دستگاه شما است و شما باید یا چیپ SB دستگاه خود را ریبال کنید و یا چیپ را تعویض کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید .

سلام ، بلو پیج میتونه دلایل سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی داشته باشه ، توصیه ی ما به شما عزیزان این است که ابتدا ویندوز خود را تعویض کرده و درایور های سیستم خود را به درستی نصب کنید ، اگر مشکل برطرف شد که هیچ ، ولی اگر برطرف نشد باید به سراغ سخت افزار دستگاه خود بروید ، عمده ی این مشکل به هارد دیسک دستگاه برمیگرده و بهتره در قسمت تست سخت افزاری ، دستگاه خود را با هارد دیسک دیگری RUN کنید .

سلام ، اصولا این دسته از مشکل ها به دو حالت کلی باز میگردد ، اولین حالت میشه داغ شدن دستگاه که میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و دوم اینکه یه قسمتی از برد یا قطعه ای روی برد دچار آسیبی شده باشد . علاوه بر اون در بعضی از مواقع شما کاربران از دستگاه های خود استفاده خارج از عرف میکنید که این به ضرر شما تمام میشود . منظور از این حرف آن است که سیستم شما یک سیستم معمولی است و بر روی آن کارهای گرافیکی سنگینی انجام میدهید . در این حالت هم دستگاه شما داغ شده و برای دفعات اول خاموش میکند و در نهایت به یک قسمتی از دستگاه خود آسیب بزرگی می رسانید که ممکن است دیگر قابل تعمیر نباشد . در صورت بوجود آمدن مشکل خاموشی در سیستم شما ، بهتر است فورا به یکی از تعمیرگاه های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید .

دوست عزیز ، دلایل زیادی میتونه مانع دسترسی کاربر به اطلاعات بشه ، شما تنها کاری که باید انجام بدی اینه که به هاردت دست نزنی و هارد رو فرمت نکنی و فورا هارد دیسک رو به مجموعه ی آلفا بیاری تا مهندسان مربوطه در زمینه ی تعمیر و ریکاوری اطلاعات هارد دیسک ، هارد شما را تست کرده و در صورت تمایل مشکل شما را برطرف کنند .

هزینه های تعمیرات

با سلام خدمت کاربران گرامی و سپاس از مراجعه به سایت تعمیرات لپ تاپ آلفا

در نظر داشته باشید که تمامی فعالیت های این مجموعه زیر نظر اتحادیه ی اصناف رایانه بوده و تمامی هزینه ها بر حسب اطلاعیه ای که اتحادیه اعلام کرده می باشد . این مجموعه بابت فعالیت هایی که انجام میدهد نه کمتر و نه بیشتر از قیمت اتحادیه به مشتری اعلام و دریافت میکند . توجه داشته باشید که دستمزد مهندسین ما بر این اساس تعریف شده اند و از نظر حق الزحمه ی کاری این مجموعه طبق دستور اتحادیه عمل میکند . از طرفی دیگر در صورت نیاز به قطعه ای برای دستگاه شما ، هزینه ی آن قطعه طبق قیمت روز اعلام میگردد و در صورت تایید نکردن قطعات و نارضایتی از قیمت ، شما می توانید قطعه ی مورد نظر را خودتان تهیه کرده و به مجموعه ی ما بیاورید تا مهندسین ما برای شما آن را جایگزین کنند و مشکل شما را برطرف کنند . این مجموعه تمامی مسیرها را برای راحتی مشتریان محترم گشوده ، تا مشکلاتشان به راحتی برطرف شود با خیال راحت دستگاه های خود را به این مجموعه بسپارند .

لازم به ذکر است که این مجموعه برای تست دستگاه های مشتریان هیچ گونه هزینه ای دریافت نمیکند و پس از تست کردن دستگاه و مشخص شدن مشکل دستگاه ، با مشتری تماس حاصل کرده و پس از اعلام رضایت مشتری از هزینه ی تعمیر ، مهندسین ما شروع به رفع مشکل میکنند ، در غیر این صورت ، دستگاه بدون دریافت هیچ هزینه ای به مشتری عودت داده می شود . بهتر است خودتان مقایسه کنید .