برای ارسال دستگاه خود کلیک کنید

تعمیر فیش روی لپ تاپ تعمیر فیش روی لپ تاپ

موردی که در ادامه ، میخواهیم درباره اش برایتان مطالبی ارائه دهیم ، قطعی برق لپ تاپی است که آداپتور آن چک شده است و این نتیجه حاصل شده است که آداپتور آن سالم است و باید به دنبال مشکل در جایی دیگر بود .

باز کردن لپ تاپ

در ابتدا باید به صورت صحیح دستگاه را باز کنیم . همانطور که در دیگر مقالات به طور مفصل توضیح داده شد ، باز کردن دستگاه لپ تاپ کار تجربی و مهمی است . مهم بودن آن از جهت دسترسی به قطعات داخلی لپ تاپ و پیدا کردن مشکل است و تجربی بودن آن از جهت انجام کار عملی است و فردی که میخواهد تعمیرات لپ تاپ را به خوبی فرا بگیرد ابتدا چند ماهی باید باز و بسته کردن لپ تاپ های مختلف را به صورت عملی تجربه کند و بعد به سراغ عیب یابی مادر برد لپ تاپ و قطعات دیگر لپ تاپ برود .

در این نوع مشکل باید لپ تاپ را باز کنیم تا به محل اتصال فیش به مادر برد دسترسی پیدا کنیم . البته لازم به ذکر است که احتمال دارد این ایراد (عدم شارژ باطری و مشکل برق رسانی ) از مادربرد و یا هرجای دیگر باشد که ما باید همه ی این احتمالات را بررسی کنیم . اما در اینجا مورد بررسی واقع شده و مشخص شده از فیش روی لپ تاپ است که تعمیر فیش روی لپ تاپ کار به ظاهر ساده ای است ولی در واقع ظرافت های خاصی دارد که در صورت رعایت نکردن آن با مشکل مواجه می شوید .

سپس محل هایی را که میخواهیم تعمیر کنیم ، سوهان کاری میکنیم . برای بهتر شدن کار ما از یک تکه سیم برای اتصال استفاده میکنیم . چون سیم انعطاف پذیر است و در موقع تکان خوردن دچار شکستگی نمیشود . تکه سیم را به محل های مورد نظر لحیم میکنیم .

و با این کار در واقع به جای پین سوکت ، از تکه سیم ضخیم استفاده میکنیم و اتصالی ها را دوباره برقرار میکنیم. در ادامه به وسیله ی یک تکه چسب نسوز سیم را میپوشانیم تا از ایجاد اتصالی جلوگیری شود . این راه ،  یکی از راه هایی است برای تعمیر فیش روی لپ تاپ ، که برای رفع مشکل از آن استفاده میکنیم . اما این بدان معنی نیست که راه های دیگری برای این کار وجود ندارد ، بلکه بهتر است بدانید راه های زیادی برای تعمیر فیش روی لپ تاپ وجود دارد که این یکی از آن ها بود و به نظر بنده راه ساده ای است و جواب میدهد .

قطعی کابل ریبون

قطعی کابل ریبون

گاهی اوقات ما با لپ تاپی مواجه می شویم که با زدن کلید پاور روشن نمی شود و این مشکلی است که تعمیر کاران عزیز به آن توجه نمیکنند . بهتر است بگوییم که برخی اوقات مشکل روشن نشدن لپ تاپ مربوط به این قسمت می باشد و ما باید آن را تشخیص داده و تعمیر کنیم . در حالاتی میشود این کابل را تعمیر کرد و در حالاتی نمی شود و باید کابل نوی آن تهیه شود و جایگزین شود .

مجموعه ی آلفا

مجموعه ی آلفا با در دست داشتن بهترین امکانات و نیروهای انسانی میتواند مشکل شما کاربران گرامی را به هر نحوی که باشد ، برطرف کند ، فقط کافی است که شما به این مجموعه اعتماد کنید و مطمئن باشید که این مجموعه به اعتماد شما پاسخ مناسبی ارائه میکند . برای مطالعه مقالات بیشتر به لینک تمامی مطالب مراجعه کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست ….

بهتر است مطالعه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *