برای ارسال دستگاه خود کلیک کنید

تعمیرات لپ تاپ msi
تعمیرات لپ تاپ msi

یکی دیگر از خدمات این مجموعه ، تعمیرات لپ تاپ msi می باشد که بدلیل اهمیت زیادی که دارد ، یک بخش مجزا را به خود اختصاص داده است . تعمیرات لپ تاپ msi در این مرکز به دلیل حضور کارشناسان و مهندسین فعال ، که با تمامی مشکلات لپ تاپ MSI آشنایی کامل دارند ، به بهترین شکل صورت میگیرد و همچنین این مرکز با به کارگیری ابزارآلات پیشرفته ، در زمینه ی تعمیرات لپ تاپ مدعی می باشد و ادعای خود ، که رفع تمامی مشکلات کوچک و بزرگ انواع لپ تاپ ، به خصوص لپ تاپ MSI می باشد را به بهترین شکل به اثبات می رساند .

تعمیرات لپ تاپ msi باید به صورت استاندارد و پس از تشخیص دقیق ایراد بوجود آمده در دستگاه انجام شود . توجه نداشتن به این امر سبب بروز مشکلات زیادی میشود و حتی ممکن است یک سری از این مشکلات قابل رفع نباشد . مدیریت مجموعه ی آلفا ، پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار مهندسین خود قرار داده است و تمامی شرایط را برای کاربران عزیز فراهم کرده است تا مشکلات آنان هرچقدر هم بزرگ ، در این مجموعه رفع شوند .

یکی از بزرگترین مشکلات لپ تاپ ام اس آی خرابی وایرلس و کار نکردن وایرلس آنها می باشد . این مشکل توسط اعضای تیم آلفا ریشه یابی شده است ، دلایل آن و راه کارهای رفع آن به صورت دقیق توسط اعضای این تیم آشکار شده است که در ادامه ی مطلب تعمیرات لپ تاپ msi برایتان به طور مفصل توضیح خواهیم داد .

تعمیرات لپ تاپ msi
مشکلات و راه های برطرف  کردن وایرلس لپ تاپ MSI

_ نصب نبودن درایور وایرلس

در بعضی مواقع ممکن است که درایور وایرلس لپ تاپ شما به درستی نصب نشده باشد که این خود مشکل نرم افزاری است و با مراجعه به سایت اصلی MSI و ذکر مدل لپ تاپ و دانلود و نصب درایور وایرلس لپ تاپ ، مشکل رفع می شود .

بیشتر بدانید : طریقه نصب صحیح درایور های ویندوز

_ خاموش بودن کلید وایرلس

در بعضی از مواقع ممکن است کلید وایرلس شما خاموش باشد . جانمایی کلید وایرلس در دستگاه های لپ تاپ ، متفاوت است . پس حتما از روشن بودن کلید وایرلس خود اطمینان کسب کنید .

_ مشکل سخت افزاری

در بعضی از مواقع ممکن است که  کلید وایرلس روشن بوده ، درایور به درستی نصب شده ، ولی درگوشه ی ایکون وایرلس یک ضبدر مشاهده میکنید ، در این حالت قطعه ی وایرلس شما ضعیف شده است و نمیتواند امواج را دریافت کند و در این صورت یا باید وایرلس تعمیر شود و یا اینکه تعویض شود که از نظر مهندسین مجموعه ی آلفا تعمیر وایرلس کار به صرفه ای نیست و ترجیحا باید قطعه تعویض شود .

حالت دیگری وجود دارد که کلا کارت وایرلس شما خراب شده است و هیچ گونه علائمی را مشاهده نمیکنید و در آن صورت هم باید قطعه ی وایرلس تعویض شود . توجه داشته باشید که معمولا درصد خراب شدن وایرلس لپ تاپ بسیار کم می باشد و معمولا علل خرابی وایرلس نرم افزاری می باشد . در صورت خراب شدن کارت وایرلس لپ تاپ شما ، مجموعه ی آلفا با تمامی پرسنل و تجهیزات مدرن و پیشرفته در خدمت شماست تا مشکل شما را برطرف کند . بهتر است به ادامه ی مطلب تعمیرات لپ تاپ msi توجه فرمایید .

از ایراد های دیگر لپ تاپ ها می توان به داغ شدن آنها ، خاموش شدن ناگهانی ، خرابی کیبورد و تاچ پد اشاره کرد که در ادامه راجع به هرکدام توضیحاتی را خدمت شما کاربران گرامی ارائه میدهیم .

بیشتر بدانید : تعمیرات کیبورد لپ تاپ در این مرکز چگونه صورت میگیرد ؟؟

تعمیرات لپ تاپ msi
داغ شدن لپ تاپ MSI

یکی از مهمترین مشکلات لپ تاپ ها ، داغ شدن آنهاست . لپ تاپ ها دارای یک سری سیستم خنک کننده هستند کع این سیستم خنک کننده شامل فن و سینک می باشد . طریقه ی کارکردن فن های لپ تاپ به دو صورت می باشد که میتوان از آنها به عنوان مکنده و دمنده یاد کرد . فن های دمنده گرما را از داخل لپ تاپ ، توسط سینک ها دریافت کرده و به بیرون منتل میکند . فن های مکنده هوا را از بیرن دریافت و به سینک ها منتقل کرده و سینک ها نیز آنها را به چیپ ها ، که منبع اصلی تولید گرما می باشند ، منتقل می کنند . بعضی از مردم ، سیستم خود را بر روی فرش یا موکت و یا مکان هایی قرار می دهند که با قرار گرفتن سیستم در این مکان ها ، راه های تهویه ی هوای آنها بسته می شود و به همین ترتیب راه تهویه ی لپ تاپ بسته شده ، سیستم داغ می شود و در نتیجه ی داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ، سوختن اجزای آن و از کار افتادن لپ تاپ میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خنک کردن لپ تاپ خود اینجا کلیک کنید .

بهترین راه حل برای جلوگیری از گرم شدن لپ تاپ ، استفاده از کول پد (فن های اکسترنال) می باشد . این کول پد ها با قرار گرفتن زیر لپ تاپ ، سبب ایجاد فاصله بین سیستم و محیط شده و راه تهویه را باز نگه می دارد ، همچنین این کول پد ها دارای فن می باشند که همین قضیه سبب کاهش گرمای سیستم و کارکرد بهتر سیستم میشود .بهتر است به ادامه ی مطلب تعمیرات لپ تاپ msi  توجه فرمایید .

در بعضی از مواقع دیده شده است که سیستم به صورت نامحسوس و بی هیچ دلیلی خاموش شده است . از مهم ترین دلایلی که میتواند سبب خاموش شدن لپ تاپ شود ، نوسان برق می باشد که در خیلی از مواقع نمیتوان تشخیص داد که دلیل خاموشی لپ تاپ نوسان برق بوده است . همانطور که میدانید نوسان برق همیشه در لیست دلایل خرابی سیستم های برقی بوده است .

نوسان برق در لپ تاپ MSI

لپ تاپ ها دارای سیستمی جهت محافظت در برابر نوسانات برق می باشند . گاهی به دلیل سرعت تغییر ولتاژ برق ، امکان خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ زیاد می شود . بهتر است بدانید که مهندسی ساخت برد های لپ تاپ به گونه ای است که قبل از هر قطعه  مهم و کلیدی در لپ تاپ یک قطعه ای مانند خازن وجود دارد که در صورت افزایش شدت ولتاژ ، آن قطعه سوخته و از ورود ولتاژ به قطعه ی اصلی جلوگیری می شود . اگر بتوانید برای منزل و یا محل کارتان از سیستم های محافظت مرکزی استفاده کنید ، دیگر مشکل نوسان برق برایتان آزار دهنده نخواهد بود . در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری ، میتوانید به مرکز تعمیر لپ تاپ آلفا مراجعه کنید و بهتر است به ادامه  مطلب تعمیرات لپ تاپ msi  توجه فرمایید .

در ادامه میخواهیم راجع به خرابی کیبورد و تاچ پد لپ تاپ MSI برای شما اطلاعاتی را ارائه دهیم . لطفا به ادامه ی مطلب تعمیرات لپ تاپ msi  توجه فرمایید .

اصلی ترین عامل خرابی کیبورد و تاچ پد لپ تاپ ، ریختن مایعات بر روی آنان می باشد ، چرا که در هنگام کار با سیستم ، یک سری افراد ممکن است از نوشیدنی استفاده کنند و در صورت حواس پرتی باعث ریختن مایعاتی بر روی سیستم خود شوند و از آنجایی که مایعات به تمامی قطعات برقی آسیب می زند ، ممکن است علاوه بر کیبورد و تاچ پد ، به برد اصلی آسیب وارد کند و سبب خرابی آن شود . یک سری مشکلات دیگر مانند ضربه خوردن ، فشار زیاد ، داغ شدن سیستم و … به این دو قطعه آسیب برساند .

تعمیرات لپ تاپ msi
فعالیت های مجموعه ی آلفا در زمینه ی تعمیرات لپ تاپ msi

تعمیر لپ تاپ MSI – تعمیر انواع لپ تاپ – تعمیر لپ تاپ MSI با انواع خرابی – تعمیر وسایل جانبی لپ تاپ MSI – تعمیر برد لپ تاپ msi – تعمیر lcd لپ تاپ MSI – تعمیر led لپ تاپ msi – تعمیر تاچ پد لپ تاپ msi – تعویض تاچ پد لپ تاپ msi  – تعمیر کیبورد لپ تاپ MSI – تعویض کیبورد لپ تاپ msi – تعمیر USB لپ تا پmsi – تعویض یه اس بی لپ تاپ ام اس آی – تعویض Ic برد لپ تاپ MSI – تعویض انواع IC لپ تاپ msi – تعویض هایولتاژ لپ تاپ MSI – تعمیر اسپیکر لپ تاپ msi – رفع مشکل نرم افزاری لپ تاپ msi – رفع مشکل سخت افزاری لپ تاپ msi – پروگرام کردن بایوس و io  لپ تاپ ام اس آی – تعویض پروگرامر لپ تاپ ام اس آی – تعمیر فن لپ تاپ msi – تعویض فن لپ تاپ msi – تعمیر شارژر لپ تاپ msi – تعویض انواع چیپ لپ تاپ msi – ریورک کردن انواع چیپ لپ تاپ msi – ریسولد کردن انواع چیپ لپ تاپ msi – تعمیر لولای لپ تاپ msi – تعویض لولای لپ تاپ ام اس آی – تعویض برد لپ تاپ ام اس آی – تعمیر قاب لپ تاپ ام اس آی – تعویض قاب لپ تاپ msi- تعمیر و تعویض قاب A لپ تاپ MSI – تعمیر و تعویض قاب B لپ تاپ MSI – تعمیر و تعویض قاب C لپ تاپ MSI – تعمیر و تعویض قاب D لپ تاپ MSI – رفع مشکل گرم شدن لپ تاپ MSI – تعویض بلو ری لپ تاپ MSI – بروز رسانی بایوس لپ تاپ MSI – ارتقاء لپ تاپ msi  – رفع مشکل هارد لپ تاپ msi

مجموعه ی آلفا

تعمیرات لپ تاپ msi از تخصصی ترین فعالیت های این مجموعه است که به دلیل استفاده از مهندسین زبده و تجهیزات فوق حرفه ای ، این عمل به بهترین شکل در این مجموعه صورت میگیرد و تعمیرات لپ تاپ msi در این مجموعه از سطح کیفی بالایی برخوردار است . این مجموعه با تامل و تفکر درباره ی بطن سیستم های MSI و همچنین واکاوی آن در مدت زمان طولانی ، توانسته زیر و بم این نوع سیستم ها را پیدا کند و در صورت بوجود آمدن کوچکترین ایرادی ، فورا مشکل را پیدا کرده تا در صدد رفع آن به بهترین شکل برآید . همچنین تجهیزات مورد استفاده در این مجموعه از بهترین تجهیزات روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی میباشد که تهیه ی هرکدام از آنها هزینه و سرمایه ی زیادی را میطلبد و علاوه بر آن کار کردن با چنین تجهیزاتی نیازمند آموزش های فوق تخصصی می باشد . مجموعه ی آلفا تمامی این خدمات را برای رفع مشکلات شما عزیزان فراهم کرده است تا شما نگرانی در مورد لپ تاپ ها و قطعات آن نداشته باشید و در آخر مجموعه از شما خواستار است که در مورد آلفا تحقیق به عمل آورده و سپس به آن مراجعه کنید . فقط کافی است اعتماد کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست …

بهتر است مطالعه کنید

6 پاسخ
  • farzam گفته:

   باید با مشاورین ما تماس برقرار کرده و پس از موجود بودن قطعه مورد نظر ، دستگاهتون رو به مجموعه بیارید تا مشکل شما رو برطرف کنیم .

   پاسخ
 1. hosein گفته:

  سلام خسته نباشید لبتاب من ام اس ای cr430هستش میخواستم سی پی یو وکارت گرافیکش رو ارتقاع بدین به چه صورته

  پاسخ
  • farzam گفته:

   سلام ، دوست عزیز این کار از نظر بنده عقلانی و درست نیست . ر هر صورت باید ببینید که شرکت سازنده لپ تاپ برای ارتقا سیستم شما شرایطی رو در نظر گرفته یا خیر و باید به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید و از این قضیه اطلاع کسب کنید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *